Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Bizim Evin Astroloji Durumu

Bizim Evin Astroloji Durumu

Evimiz belki de astrolojinin en baskın burçlarının yaşadığı dominantlar yuvası. Birbirine fazlasıyla benzeyen ama bir o kadar da farklı 4 kişiyiz. Kızım Nehir ve eşim inatçılığı, rahatlığı ve boğazına düşkünlüğüyle nam salmış boğa burcu üyeleri. Ben ise tükenmek bilmeyen enerjimle bu iki tembele ok atan bir yay burcuyum. Evimizin anneannesi annem ise bu çılgınları kontrol altında tutmaya çalışan, mükemmel bir yönetici, kısacası ormanların kraliçesi aslan burcu.

Burçların kişilerin karakterlerine etki ettiğine inanıyorum. Özellikle Nehir toprak grubunun nadide üyesi boğa oluşuyla beni bir kez daha astrolojiye inandırıyor. Keyfine düşkün kızımın dağınıklığından daha önce de bahsetmiştim. Biraz tembel ama inanılmaz derecede sağlam bir sabrı var. Ancak bazen küçük bir boğaya dönüşüyor ve öfkesi şiddetli olabiliyor. Belli etmeyi pek sevmese de Nehir o kadar duygusal ki içindeki anaçlığı tarif etmem mümkün değil. Sanırım duygusallığını ve ruhunu en iyi yansıtabildiği yer piyanosunun başı olacak ama henüz farkında değil:).

Evimizin babası Murat da kızımız gibi boğa burcunun özelliklerini ruhunda barındırıyor. Boğa erkeği biraz daha farklı oluyor ama Nehir’in de Murat’ın da en belirgin özellikleri inatçılıkları. Bu iki inatçıyla işim zor anlayacağınız. Tabii bir de yemek sevdaları var. Damak tatları çok kuvvetli ve evimizde iki adet Vedat Milor var. Murat sadece yemeyi değil mutfakta vakit geçirmeyi de seviyor. Hafta sonları hazırladığı yemekler usta bir aşçıyla yarışan cinsten.

Annem duruşuyla bile aslan burcu olduğunu belli ediyor. Her daim güçlü ve toparlayıcı. Otoriterlik doğasında var ama evde birbirinden baskın 4 kişiyiz. Haliyle güç savaşları kaçınılmaz oluyor. Her şeye rağmen annem en büyük yardımcım. Uzun süren çalışma saatlerim sebebiyle evden ayrı kalabiliyorum. Ev düzenimizi çekip çeviren, bize leziz yemekler yapan sevimli bir aslan kraliçe o.

Ve işte ben. Yay burcunun tipik özelliklerini taşıyorum. Huzursuzluktan hoşlanmıyorum ve sanırım o yüzden yüzümde daima bir gülümseme olmasına dikkat ediyorum. Evin şımarık üyesi olmaktan da hoşlanıyorum galiba. Kedi gibi yanlarına sokulup sevgi yumağı olmak tarif edilemez bir duygu benim için. Hepimizin içinde bir sinsi ama sevimli kıskanç canavar yatıyor. Birbirimize o kadar düşkünüz ki sevgimizi paylaşmak zaman zaman böyle kıskançlıklara sebebiyet verebiliyor.

Bizim evin astroloji günlüğü böyle işte. Farklılıklarımız olsa da kuvvetli sevgi bağımız mutluluğumuzu her daim baki kılıyor.

haaa bu arada eğer sen de çocuğunun burç özelliklerini merak ediyorsan aşağıdaki linke tıklamayı unutma.

http://www.idilob.com/category/burcuna-gore-cocuklarin-kisiligi/

sevgiler

idilob

18 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!