Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Burçların Sinir Bozucu Yanları

Burçların Sinir Bozucu Yanları

gıcık 585x400 - Burçların Sinir Bozucu Yanları
neymiş bakalım burcumuzun en sinir yanları 🙂

Burcumuzun iyi özelliklerini daima övgüyle, ballandırarak anlatırken yüz ekşiten sinir bozucu özelliklerimizden çoğu zaman söz etmiyoruz. Kabullenmesi zor olsa da bu kadar güzelliğin yanında her burcun ayrı ayrı sinir bozucu yanları var. Gelin hep birlikte burçların sinir bozucu yanları nelermiş inceleyelim.

Koç

Burnu zaman zaman havada olan koçların sürekli öfkelenip, patavatsızca konuşmaları sinirleri bozuyor doğrusu. Ayrıca koç burcu arkadaşlarımız hep kendilerini değil de biraz da bizi dinlese çok iyi olacak.

Boğa

Rahatlık iyi güzel de bu kadarı da biraz fazla boğa burcu arkadaşlar. Hem istediğim her şey olsun hem çaba göstermeyeyim düşüncesi biraz sinir bozucu değil mi? Bizim evdeki iki boğa mensubu ise sanırım inatçılıkta zirvede.

İkizler

İkizler burcu ise ismiyle müsemma. Bu kadar ani duygu durum değişiklikleri, susmak bilmeyen, aynı konu içerisinde ani fikir farklarıyla sinir bozucu olan bu arkadaşlar, karşısındakileri de oldukça yoruyor.

Yengeç

Yengeç burcu arkadaşların hassaslık ile depresiflik arasındaki çizgiyi tutturamayışı, her söyleneni yanlış anlayıp kendi kendine alınması, daima gözünde yaşı hazır bulunması sinirleri bozuyor.

Aslan

Herkesi himayesi altına almak isteyen aslan burcunun, her daim ilgi ve övgü beklentisi yorucu oluyor. Aynı zamanda hatalarını asla kabul etmiyor oluşları da yadsınamayacak derecede sinir bozucu.

Başak

Herkesi aynı kusursuzlukta görmek isteyen ve insanları acımasızca eleştiren başak burcu arkadaşlar kimseyi olduğu gibi kabul etmeyişi, her şeye kulp bulan halleri ile sinirleri geriyor.

Terazi

Karar verene kadar saatler kaybettiren, üşengeçlikleriyle karşısındakini bezdiren teraziler sinir bozucu olabiliyor. Zaman zaman kimseyi umursamıyor oluşlarının da pek hoş olduğu söylenemez.

Akrep

Dillere pelesenk olan kuşkucu ve kuruntulu akrepler bu halleri ile sinir bozuyor. İnsanları kendilerine göre yönlendirmeye çalışmaları da akrep burcu arkadaşları pek sevimli göstermiyor.

Yay

Sabırsız ve dağınıklıkları bir derece çekilse de asla hatalarını kabul etmeyişleri yayların sinir bozucu yanlarından. Ayrıca kendini saatlerce anlatmasına rağmen iş dinlemeye geldiğinde pek de başarılı olmayan yaylar bu yönleriyle de sinirlerde hafif bir oynama yapabiliyor.

Oğlak

Herkesten yüksek beklentiler içinde olan oğlaklar bu özellikleriyle sinir bozuyor. Karamsar ve güvensiz halleri, daima her konuda doğru fikir beyan ettiklerini iddia etmeleri de sınırları zorlayabiliyor.

Kova

Sabit fikirli ve sürekli her şeyden şikayetçi halleri kova burcu arkadaşların sinir bozucu yanlarından. Dedikoduyu biraz fazla sevmeleri, özgürlüklerine aşırı derecede bağlı olmaları da yakın ilişkilerinde pek hoş karşılanmıyor.

Balık

Balık burcu arkadaşların aşırı derecede savurgan oluşu, bitmek bilmeyen hayalperest halleri sinir bozuyor. Her daim ortalığı arkalarına toplatmak istemeleri ise sinir bozucu özelliklerine tuz biber oluyor.

Etiketler:,
2 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!