Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Canım ATAM

29 Ekim öncesi bundan daha güzel bir paylaşım yapılabilirmiydi? gerçekten bilmiyorum. Sadece 11 yaşında ama dünya görüşü, dünyaya bakışı yaşının çok ötesi olgunlukta. Böyle çocuklara sahip olduğumuz için ne kadar şükretsek azdır. Yeni nesilde gerçekten umut var!!! Nur Üçgün ve ben okuduğumuzda çok etkilendik. Kendi başına hiç yardım almadan bu kadar güzel duygularını ifade etmesi, minnettarlığını ve ahdı vefasını bu kadar güzel yazıya dökmesi harika. Baklım sizler de beğenecek misiniz???

Canım Atam

Sen olmasaydın Cumhuriyet olmazdı,demokrasi olmazdı,eşitlik olmazdı.Bunların hepsi senin sayende oldu!Senin azmin ile başarıların ile oldu.Hiçbir zaman pes etmedin,umudunu kaybetmedin ,hiçbir zaman mantığını yitirmedin,zekanı kaybetmedin.Bir adım ileride olmak için hep çabaladın, düşündün, araştırdın. Yüzlerce,binlerce kitaplar, ansiklopediler bitirdin.Hayatın boyunca bir yarıştaydın.Hep senden sonraki nesilleri düşündün,çocukları düşündün.Hiçbir zaman bencil olmadın .Hep kendinden önce başkalarını düşündün.Şimdi senin bu yaptığın herşeyi biz öğreniyoruz.Bizim için yaptığın şeyleri duydukça senin gibi başarılı olmaya,azimli olmaya çalışıyoruz.Atamızın evlatları,güvenilir,sadık Türk çocukları,Cumhuriyet çocukları olmaya çalışıyoruz.Her zaman senin gibi çalışıp senin gibi kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.Senin davranışlarını örnek alıyoruz.Senin gibi hep bir adım ileride olmaya çalışıyoruz.
Sen Anıtkabir’de yattıkça biz senin gibi güçlenicez,senden güç alıcaz.Sen hiç merak etme Atam! Demokrasimize,hürriyetimize,eşitliğimize en önemlisi Cumhuriyetimize çok iyi bakıcaz…

Elif Beril Üçgün

Okuduğunuz yazı içerisinde hatalı yada yanlış bir kısım olduğunu düşünüyorsanız fare imleciniz yardımı ilgili kısmı seçili hale getirip Ctrl+Enter tuşlarına basarak bana gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Anne olmadan önce çok iyi bir Anneydim

Bir Cevap Yazın

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: