Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Cilt Lekelerine Doğal Çözüm

Anneler için doğal tarifler köşemizde bugün de cilt lekeleri var. Her evde olan bitkisel çözümlere devam ediyoruz. Binlerce liralık kozmetik ürünlerine çok da ihtiyacımız yok. Hadi bakalım. Biraz da kişisel bakım.

Güneş ışınlarının etkisi ile oluşan pigment artışı ciltte geniş lekeler oluşturur. Ayrıca, sivilceler, hamilelik, aşırı antibiyotik kullanma, yanlış kullanılan kozmetik ürünler de ciltte lekeler oluşturur.
Cildinizde herhangi bir tahriş ve kızarıklık yapmadan bu lekeleri geçirmek ister misiniz?
İşte size bitkisel tedavi ile cildinizdeki bu lekelerden kurtulma fırsatı.
Estetisyenler, ciltte yer eden bu lekeler için, elma sirkesi ve soğan suyu kürünü öneriyorlar. Önerdiği elma sirkesi ve soğan suyu zaten, alternatif tıp alanında kendilerini ispatlamış mucize formüllerdir.
Ünlü Uzmanın önerdiği bu kür, güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ile hamilelikte, yüzde, alın ve şakak bölgesinde oluşan lekelere iyi geliyor.
Ünlü Uzmandan Cilt Lekelerini Geçiren Bitkisel Kür :
* 2 adet soğanın cücük kısmı,
* 1 çay bardağı elma sirkesi.

Soğanların suyunu çıkarın. Elma sirkesinin içerisine karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu doğal losyonu, akşamları cildinize sürün. Dilerseniz cildinizde 30 dakika bekletin, dilerseniz, sabaha kadar bekletip ılık su ile yıkayın.
Bu kür, 2-3 günde 1 defa, cildinizdeki lekeler kaybolana kadar tekrarlanır.

sevgiler

idilob

Okuduğunuz yazı içerisinde hatalı yada yanlış bir kısım olduğunu düşünüyorsanız fare imleciniz yardımı ilgili kısmı seçili hale getirip Ctrl+Enter tuşlarına basarak bana gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Biraz da Moda ve Makyaj Trendi

Bir Cevap Yazın

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: