Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Film Önerisi – Aile Arasında

aile arasında afiş 212x300 - Film Önerisi - Aile Arasında
anti depresan tadında bir film seyretmek istiyorsanız, kaçırmayın.

Film Önerisi – Aile Arasında

“Aile Arasında” Gülse Birsel’in kendini aştığı, Erol Günaydın ve Demet Evgar’ın döktürdüğü bir film olmuş.  Bana sorarsanız antidepresan tadında.  Gülmekten çenenizin ağrıyacağı, makyaj yaparak gittiyseniz rimelinizin akacağı bir film ona göre hazırlıklı gidin.

Geçen hafta Pazar günü yani 3 Aralık’da aslında Gülse Birsel Terra City Cinema Pink’e geldi. Hem film ile ilgili söyleşi yapıldı hem de filmi herkesle birlikte seyretti ama bildiğiniz gibi benim Konyaaltı Kitap Fuarında imza günüm vardı. Geçen hafta olmadı ama bu hafta ailece gittik seyretmeye. Üç, beş argo kelime var ama hayatın neresinde yok ki! Tam da ihtiyacımız olan böyle bir filmmiş. Çok güldük, çok eğlendik. Son zamanların tüm sinir, stresini sinemada bırakıp, çıktık.

Gülse Birsel’in rolü neredeyse yok kadar az. Canlandırdığı karakterde ruhsuz, donuk bir kadın. Boşanmak istediğini söylerken de aldatıldığını sandığında da hep aynı ruhsuz ifade:)  Erdal Özyağcılar için zaten bir şey söylemeye gerek yok. Her türlü jön. Komedi de var dramda da. Filmin konusunda gelecek olursak;

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Sizce yapılabilecek midir??? Tabii ki hayır… Ehh neler olduğunu öğrenmek istiyorsanız kaçırmayın derim.  İşte burada da fragman var.

http://www.beyazperde.com/filmler/film-257931/fragman-19547186/

 

Sevgiler

 

idilob

11 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!