Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Film Önerisi – Şarkını Söyle

ŞARKINI SÖYLE

Çocuk filmlerine gidip, gözleri  dolan bir tek ben miyim? bilmem… Ama bence bunda hiç bir sakınca yok. Duygusal olmak ya da duygularını gösterebilmek bana sorarsanız çok güzel. Asıl sorun  içine atmakta  ve saklamakta.

Hatta bazı çocuklar biliyorum aslında çok naif ve duygusal oldukları halde aileleri onları sert ve dayanıklı olarak yaftaladıkları için gerçek hislerini hep maskelemek zorunda kalıyorlar. Ne yazık 🙁

Neyse konumuza dönelim. Nehir’e söz verdiğimiz için filme ailecek gittik. Bence sizler de fırsat yaratıp, ailecek gidebilirsiniz. Çok da eğlendik.

Bana sorarsanız filmin verdiği bir kaç mesaj vardı ama en çok öne çıkan ” Hayallerinizden asla vazgeçmemelisiniz” di.  Başınıza gelen terslikler sizi hiç bir zaman yıldırmasın. Her şeyin bir çaresi bulunur  yeter ki başaracağınıza olan inancınızı kaybetmeyin.

İkinci mesaj ise korkularının sevdiğin işi yapmanı engellemesine izin vermemelisindi. Bütün sorun ilk adımı atmakta… Zaten sevdiğin işi yapmaya başladığında, öyle keyif alacaksın ki tüm heyecanlar ve korkular kendiliğinden yok olacak.

Umarım herkes hayallerini yaşar ve sevdiği işi yapabilir.

Sevgiler

İdilob

Okuduğunuz yazı içerisinde hatalı yada yanlış bir kısım olduğunu düşünüyorsanız fare imleciniz yardımı ilgili kısmı seçili hale getirip Ctrl+Enter tuşlarına basarak bana gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Haftanın Kitap Önerisi - Masal Terapi

Bir Cevap Yazın

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: