Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Haftanın Kitap Önerisi – Küçük Kara Balık

Bu haftanın kitap önerisi çocuklar ve büyükler için bir “başyapıt” kabul edilen “Küçük Kara Balık”. Kitabın pek çok yayın evinden basımı var. Kitabın konusu ile ilgili uzun uzun yazmak istemiyorum, neden derseniz okumadıysanız önce sizin okumanız ve çocuğunuzun da ne zaman okumasının uygun olacağına sizin karar vermeniz için. Özgürlük, merak, eşitlik, adalet, hayal etme, öz güven, zincirleri kırma ve ötesi…

Kitapta “öldürmek” konusu geçtiği için ve Masalın ölüm ile ilgili ciddi kaygıları olduğu için zamanı geldiğinde okuyup seveceğini düşünüyorum ama 8 yaştan önce değil sanırım. Ama siz alın okuyun ve kütüphanenizin nadide bir parçası olacak bu kitabı kaçırmayın derim.

“Küçük kara balık, bu derenin ucunun nereye çıktığını gidip görmek istiyorum demiş. Başka yerlerde neler olup bittiğini gerçekten bilmek istiyorum….”

Kitabın yazarı Samed Behrengi.

Okuduğunuz yazı içerisinde hatalı yada yanlış bir kısım olduğunu düşünüyorsanız fare imleciniz yardımı ilgili kısmı seçili hale getirip Ctrl+Enter tuşlarına basarak bana gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Büyüklere Kitap Önerisi - Büyüleyici Bağırsak :)

Bir Cevap Yazın

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: