Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Haftanın Kitap Önerisi – Okula Gitmek İstemiyorum

Haftanın Kitap Önerisi – Okula Gitmek İstemiyorum

İnsanın kendi yazdığı kitabı “Haftanın Kitap Önerisinde” paylaşması biraz garip, biraz gururlandırıcı, biraz da mutlu ediciymiş… Yaşayarak, anlaşıldı 🙂

Evet sizlerin de anladığınız üzere bu hafta  kendi yazmış olduğum Selina’nın Maceraları 1. Okula Gitmek İstemiyorum adlı kitabı öneriyorum. Daha çok birinci sınıfın ikinci dönemi ve  ikinci sınıflara yönelik bir hikayesi var. Ayrıca, resimleri ve renklerinin albenisi sebebi ile daha küçük yaş gruplarına da anne ve babaların keyif ile okuyabileceği bir hikaye.

Bu hikayenin en önemli özelliği, bir çok pedagogdan, öğretmenden ve anneden destek alınarak oluşturulmuş, kısmen kendi kızımla yaşadıklarımdan yola çıkılarak yazılmış bir kitap olması. Daha da önemlisi; içinde hiçbir subliminal mesaj, şiddet, korku, canavar, büyücü vs. içermemesi. Ayrıca seri olacağı için devamı da gelecek. Karakterimiz yani Selina’da afacan ve sevimli bir şey oldu.

Konusu söyle ; okulun düşündüğü kadar eğlenceli olmadığına karar verdiği sırada, Selina’nın gördüğü rüya sizce her şeyi değiştirebilecek mi? Bu kitap size, okul fobisi sorunu ile başa çıkabilmeniz konusunda küçük bir ipucu veriyor.

Kitap yeni yayınlandığı için ilk olarak internet sitelerinde satışa çıktı.  Internette  online olarak, kitap yurdu, kitap denizi, d&r online, idefix , doğu kitabevi, sözcü kitabevi  ve diğer pek çok sitede bulabilirsiniz. Kitap dükkanlarında da yavaş yavaş satılmaya başladı. Ankara’da Akçağ Kitabevinde, Antalya’da Yavru Fil kitabevinde olduğunu biliyorum. İstanbul’dan başlayarak d&r mağazalarında da satışta.

Lütfen kitap hakkında ki tüm düşüncelerinizi benimle paylaşmayı unutmayın. Keyifli okumalar.

idilob

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!