Peeessss Dedirten Nehir Serisi- Vol II

Bu çocuklara Peeesss

Günaydın. Herkese iyi haftalar…

Bugün bizimkilerin baba kız günü. Murat Pazar günü çalışacağı için bugün evde. Sürekli bir program yapılıyor. Kıskanıyor muyuz?Birazcık 🙂 Ama neden? Sorun bir bakalım, neden kıskanıyorum. Sabah, sabah kızımın elinden yatağa gelen kahvaltıyı kıskanıyorum. Olmaz ki bu kadar da yapılmaz kii… Bir de telefon edilip, menü sayılıyor. İşte pes dedirten menü sunumu:

– Anne babama kahvaltı hazırlayıp, yatağa getirdim.
* Yapma yaa? Neler hazırladın bakalım?
– Çay mı tercih eder kahve mi bilemediğim için ikisinden de yaptım. Kaymak, reçel,tereyağ ve bal var. Ayrıca iki çeşit peynir ve zeytinyağı, kekik ve pul biber ile tatlandırılmış domates tabağı hazırladım. Yine zeytini kekik ile marine ettim.
* Dumura uğramış surat, dumura uğramış surat !!!:)

Yaaaa buradan Mutfak Sanatları Akademesine (MSA) sesleniyorum. Gelin Antalya’da çocuklar için bir kurs açın. Nehir’i hemen göndereceğim. Aşçı mı olacak ne olacak bu çocuk anlamadım. Menü sunumu da çok başarılı.. sebze yatağında, iyi pişmiş, bilmem ne ile tatlandırılmış… Eeeee turizmcinin çocuğu ne olacak ki… Armut dibine düşermiş.

sevgiler

idilob

“Peeessss Dedirten Nehir Serisi- Vol II” için 2 yorum

  1. Nehir in beni, günaydın diyerek elinde kahvaltı tepsisi ile yatak odasına gelmesi uyku sersemi olmama rağmen sürpriz şok ile uyanmam inanılmaz Mutlu etti.. kız babası olmak bence bu yüzden farklılık.. Herkes Allah nasip etsin😊😊 eee maşallah diyerek güne başlıyoruz
    At binicilik ,Siena ve akşam demi konseri dolu ve yoğun gün bekliyor bizleri 😎😎

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.