Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Ağlayan Çocuklara Nasıl Davranacağız???

Ağlayan Çocuklara Nasıl Davranacağız,?
”Çocukların hüzün ve kırgınlık duygularını ifade etmelerine olanak verilmezse, hüzün, zamanla karamsarlığa ve duygusal çöküntüye dönüşür. Kendine göre bir nedenden dolayı ağlayan çocuğa, ”Zırlayıp durma, kes sesini, yoksa tokadı yersin,” diyen ana-baba, yaşama küskün, karamsar, neşesiz bir kişiliğin temellerini atmaktadır.”

Ayyy çok kötüymüş. Aman bizim çocuklarımız mutlu, huzurlu ve hayata gülen gözlerle bakan bireyler olsunlar. Ama bazen ne kadar zor değil mi? Neticede biz de etten, kemikten insanlarız. Her olaya bu kadar anlayışlı yaklaşamaya biliyoruz ama mümkün olduğunca, şımartmayacak şekilde çocuğumuzu ne kadar sevdiğimizi, ne olursa olsun onun yanında olduğumuzu, bizden hiç bir şey saklamaması gerektiğini anlatmalıyız.

Sevgiler

idilob

Okuduğunuz yazı içerisinde hatalı yada yanlış bir kısım olduğunu düşünüyorsanız fare imleciniz yardımı ilgili kısmı seçili hale getirip Ctrl+Enter tuşlarına basarak bana gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Çocuklarımızı çok seviyoruz ama doğumda aldığımız bu kiloları nasıl vereceğiz? İşte yardımcı bir ürün.

Bir Cevap Yazın

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: