Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Anne Olmaktan Keyif Almak İçin 8 Sebep

Anne Olmaktan Keyif Almak İçin 8 Sebep

Günaydınnn;

Bu sabah, bir süredir kendime alışkanlık haline getirdiğim gibi şükür egzersizlerimi yaparak kalktım yataktan. Gerçi nedendir bilmiyorum, bu aralar sabahları uyanmakta zorlanıyorum. Sanırım psikolojik olarak ben de tatil moduna girdim 🙂 Sonra hayatımda sahip olduğum tüm güzellikler için, Nehir’in annesi olduğum için şükrederken, bugün “Anne Olmaktan Keyif Almak İçin 8 Sebep” sıralamaya karar verdim ve başladım saymaya. Gerçi bunu 8 maddeyle sınırlamak pek doğru değil çünkü anne olmak anlatılmaz, yaşanır bir hal. Hadi bakalım ben sıralamaya başlıyorum. Bunlar benim maddelerim, siz de anne olmaktan keyif almak için kendi sebeplerinizi yazmaya başlayın.

Anne Olmaktan Keyif Almak İçin 8 Sebep

1- Nehirle birlikte zaman geçirirken, içimdeki çocuk tekrar canlandı.
2- En mutsuz anımda “Anneciğim, seni çok seviyorum” diye boynuma sarılan minicik eller ve yanağıma kondurulan öpücükler bana moral, anti depresan oldu.
3- Bir insanı yetiştirmek, ona şekil vermek, her geçen gün serpildiğini ve büyüdüğünü görmek, kendime olan güvenimi arttırdı, bana yaşama sevinci ve gücü verdi.
4- Artık yalnız değilim, hayat boyu bir dostum var.
5- Anne olduktan sonra asıl hayat amacımı buldum ve yazılar yazmaya başladım. Şimdi keyif alarak, yaptığım bir işim var.
6-Neredeyse her dakika mükemmel anılar biriktiriyorum. Her günü, her anı ve her yaşı ayrı bir macera, ayrı bir serüven. Yaşarken belki bu kadar özel olduğun fark etmediğim anlar, daha sonra harika anılara dönüşüyor.
7-Tekrar çizgi film seyretmeye, resim çizmeye ve komik boyamalar yapmaya başladım.
8- Araştırmacı gazeteci oldum. En sağlıklı yiyecekler, en sağlıklı içecekler, organik giyecekler… İçimdeki doktor, öğretmen, hemşire, aşçı, çocuk, animatör, modacı, sporcu, tamirci, sevgili, aşık …. hepsi uyandı.

Kim bilir beni daha  ne keyifli maceralar bekliyor!!!

Sevgiler,

idilob

23 Comments
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!