Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Benim Babam Ömür Adam

Babalar günü yaklaşırken ben de babalar ile ilgili bir kitap önermeyi düşündüm.. Umarım beğenirsiniz.

Sevgiler

idilob

Fiko ( yani Fikri) 8,5 yaşında sıradan bir çocuk, anne ve babası bir ekmek fırını işletiyor ve yakında bir de kardeşi olacak… Ona soracak olursanız “rüzgar” ile 6 yaşında arkadaş olduğunu söyler ve rüzgarın nasıl yeryüzünü dolaştığını merak eder… Fırının önündeki dut ağacına ilk kez Şair amca ile tanıştığında çıktı, o kırmızı sakallı ilginç adamla… Kim bilebilirdi ki Şair amca onun en yakınlarından biri olacak !

Hayal ettiği bisiklete ulaşmasının tek bir yolu var Fiko´nun, okulların kapanmasına kadar kalan onbeş günde babasının kendine verdiği bir şeyi kaybetmemek… Aman ne var bunda demeyin, Fiko her an bir yerde kendini bile unutabilecek kapasitede ?? Ömer Açık´ın henüz okumadığım “Menekşe İstasyonu”ndan sonra ikinci romanı “Benim Babam Ömür Adam” renkli karakterleri ile çok keyifli bir hikaye, bence 8-9 yaş üzeri çocuklar için uygun.

Okuduğunuz yazı içerisinde hatalı yada yanlış bir kısım olduğunu düşünüyorsanız fare imleciniz yardımı ilgili kısmı seçili hale getirip Ctrl+Enter tuşlarına basarak bana gönderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Haftanın Kitap Önerisi - Bir Deney Faresinin Sırları

Bir Cevap Yazın

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: