Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Büyüklere Kitap Önerisi- Aşkın İzdüşümü

Merhaba,

Bu kez kitap önerim biz büyükler için. Tanıştığımıza çok ama çok memnun olduğumuz, yaşamlarımız kesiştiği için kendimizi çok şanslı hissettiğimiz biri var yaklaşık iki haftadır hayatımızda. Kim mi? Şimdi önereceğim kitabın yazarı sevgili “Olcay Kulakoğlu” Kendisi psikolog dr. ve Nehir’e yaşam koçluğu,bir nevi eğitim koçluğu yapıyor. İş programımı ayarladığımda, ben de Olcay Hanımla çalışmaya başlıyorum. Kedi korkum, trafik korkum, vs… hepsini halledeceğiz 🙂

Ben kitabı bir çırpıda okudum, bu kitapta yazanların sizlere de yol göstereceğinden eminim. Kitap biraz ilişkiler, biraz da kişisel gelişim ve kendi gücünüzü keşfetmek üzerine.

Aşkın İzdüşümü

Mitolojik bir öyküye göre insanlar, aslında çok çok önceleri binlerce ışık yılı öncesi, cennette yaşıyorlarmış. Erkek ve kadın tek bedende varlıklarını sürdürüyorlarmış. Bir gün işledikleri bir suçtan dolayı, Tanrı onları Cennetten, Dünya’ya kovmuş. Kovarken de bedenlerini kadın ve erkek diye ikiye bölmüş ve onlara “Size öyle bir ceza veriyorum ki, bütün ömrünüz, bir diğer yarınızı aramakla geçsin.” demiş. Yaşama şöyle bir baktığımızda oradan oraya koşan insanların durumunu, bundan daha iyi açıklayan bir öykü olamaz. Aynı rivayetin devamına göre de; Gerçek Aşk, bedenin öbür yarısına kavuşmasıymış. Eğreti ve kötü biten ilişkiler gerçek yarısını bulamayanların durumuymuş.

Yazarımız sizlere insan, ilişkiler, evren, iş yaşamı ile ilgili bir bakış açısı sunuyor. Araladığı kapıdan içeri girdiğinizde gücünüzün sınırlarını kavrayacak, hayata farklı bir gözle bakmaya başlayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)

sevgiler

idilob

One Comment
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!