Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Çocuklarımızı çok seviyoruz ama doğumda aldığımız bu kiloları nasıl vereceğiz? İşte yardımcı bir ürün.

Yeşil Kahve Nedir, Yararları ve Nasıl İçilir?

Öncelikle yazının en altında verdiğim link’e tıklayarak ürünü satın alabilirsiniz ama ilk olarak biraz bilgi sahibi olalım.

Yeşil kahve son günlerde zayıflamak ve diyetle beraber kullanılmak için yoğun ilgi gördü. Peki yeşil kahve nerede bulunur, faydaları nelerdir bir göz atalım;

Diyet yapan kişilerin mutlaka tüketmesi gereken içeceklerden biri de yeşil kahvedir. Coffea ailesinden olduğu için doğal etkisi kavrulan kahve çekirdeğine göre daha fazladır.

İçerisinde diğer kahve çekirdeklerinde olduğu gibi uyarıcı madde bulunduğu için beyin uyarılır. Beynin uyarılması metabolizmanın daha hızlı çalışmasını sağlar ve zayıflama etkisi hızlı olur. Zayıflatıcı etkisi yanı sıra halsizliğe de çok iyi gelir. Doğal antioksidan olması vücuttan toksinlerin atılmasını hızlandırır. Vücutta oluşan yağların daha hızlı şekilde parçalanmalarını sağlar. Zayıflamak isteyen kişilere bu özelliklerinden dolayı önerilir.

Yeşil Kahve İle Zayıflama
Kahvelerin suyu vücuttan attığı bilinir. Yeşil kahve çekirdeği ise diğer kahvelere oranla 3 kat daha hızlı suyun vücuttan atılmasını sağlar. Tüketirken suyu fazla miktarda içmeye özen gösterin. Yeşil kahvenin vücutta bulunan suyu daha hızlı şekilde emme gibi bir faydası vardır., hazırlanışı da kolaydır.

Yeşil Kahve Nasıl Pişirilir, Hazırlanır ve İçilir?

1 tatlı kaşığı yeşil kahveyi cezveye koyun ve üzerine sıcak su ekleyin. 5 dakika demlenmeye bırakın. Yeşil kahve vücutta su tüketimini artırır. Suyu 3 litreye yakın tüketin. Kahveyi özellikle sabah ve akşam 2 kez yemeklerden önce içmeye özen gösterin. Zayıflatıcı etkisinin olması için içerisine şeker koymadan içmeyi deneyin. Türk kahvesi gibi pişirilir. Aktarlarda yeşil kahve çekirdeklerini bulabilirsiniz. Öğütücü makineleri ile kendiniz öğütebilir ya da hazır olarak alabilirsiniz.

Aşağıdaki Link’den hem daha detaylı bilgi edinebilir, hem de ürün satın alabilirsiniz. Keyifle zayıflamalar

http://www.yesilkahvecekirdegi.tv/

Sevgiler

E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!