Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Dütdürüdüüüüüüüütttt Nehir Bugün 12 Yaşında!

Dütdürüdüüüüüüüütttt Nehir Bugün 12 Yaşında!

Nehir’im… Neşe kaynağım, gün ışığım, canım kızım. Bugün senin doğum günün. Benim de ikinci doğum günüm. Seninle birlikte ikinci kez doğdum ben de. 12 yıl önce tam da bugün verdiler seni kucağıma. Çekik gözlü, ipek tenli minicik bir kız çocuğuydun. Çok ama çok güzeldin. İşte o gün aşık oldum sana. O gün yaşadım bu dünya üzerindeki “aşk” kelimesinin gerçek karşılığını. Çünkü bu aşk başka hiçbir aşka benzemiyor. Bu kadar yoğun, sonsuz başka bir aşk olamaz ki..

İyi ki doğdun kızııımmm
Bugün Nehir’in Prenses Günüsüüüüü……

Nereye gidersem gideyim, işte,sokakta, toplantıda aklımda hep sen varsın. Yemeğini yedi mi? Üstü ince mi? Keyfi yerinde mi?gibi sonsuz sorular sormamın sebebisin. O günler ışık hızıyla geçti. Ne kadar da çabuk büyüdün. O koynumda uyuttuğum minicik kız çocuğu genç kızlığa giden yolda.

Tabi bu dönemde bütün ergen ebeveynlerinin başına gelen kaçınılmaz tavırlar bizimde başımıza geldi. Atar gider yapmalar, kapıları çarpmalar, bizimle değil de arkadaşlarla vakit geçirmek istemeler gibi 😊

Her ne olursa olsun senin her döneminde, her yaşında bunlara şahit olmak, seninle birlikte yeniden büyümek, yeniden çocukluğu genç kızlığı yaşamak hepsine değer. Bundan sonra da hayatında yaşayacağın her heyecanında, mutluluğunda, hayal kırıklığında ,üzüntünde baban ve ben yanında olacağız. Anneanneni de unutmayalım tabi 😊

Evimizin neşesi, bu hayattaki umudum, amacım, güç kaynağım. Seni çok seviyorum, sonsuza kadar çok seveceğim. Dilerim yeni yaşında ve bütün hayatın boyunca; doğayla iç içe, insanlara saygılı ve sevgi dolu, pozitif, başarılarla, en önemlisi sağlık ve mutluluklarla dolu bir hayatın olur.

Mutlu yıllar canım kızım. İyi ki doğdu

11 Comments
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!