Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Ekinoks Bugün 21 Mart!

Cemreler düştü havalar yavaş yavaş ısınmaya başladı. Çimenler yeşillenmeye ağaçlar tomurcuklanmaya hazırlandı. Her kurumuş dalın yanında minicik de olsa renkli renkli çiçekler herşeye rağmen kendini göstermekte çaba sarfediyor bakıp da görmeyenler için. Uzuuun kış geceleri baharın hakkına düşen payını bugün eşitliyor. Işığın adaleti her zaman olduğu gibi bugün de tam eşit noktada yani Ekinoks.
Bugün farkettim. Ekinoks kavramı en çok da 23 Eylül de dikkatimi çekmiş hep. Kısalan günlerin farkına varmak için sanki. Niye aydınlığın azalacağına odaklanır ki insan? Bugün aydınlığın ışığın ve adaletin çoğalacağına inanarak ve niyet ederek başladım güne. Hayatın her alanında ve bakış açılarımızda öyle çok ihtiyaç duyuyoruz ki bu değerlere hem de her zamankinden daha fazla. İçsel bir farkındalık ile bunu hissetmenin bile yaşamlarımızda iyiye ve güzel olana domino etkisi yaratacağına inanırım ben.Defalarca bunun mucizesine tanıklık ettim çünkü!
Bugün Işığın adaleti bir kez daha kendini gösteriyor.
baharın müjdecileri, renkler, ışık dolsun içimize
Güzel günler geldi,aydınlığın arttığı ışığın tam adaletiyle yansıdığı bir gündeyiz…Siz de kendi yaşamınızda neyin artmasını ve çoğalmasını isterseniz ona niyet edin bugün. Evrenle birlikte hareket edip tüm güzellikleri iyilikleri sevgi ve ışığı yayalım hep birlikte.
Sevgilerimle
Nur Üçgün
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!