Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

İdilob 1 yaşında…

İdilob 1 yaşında…

Bugün benim için çok ama çok önemli bir gün çünkü idilob.com tam tamına 1 yaşında. Tadaaaaaammm…. İyi ki doğdun idilooooobbbb.. İyi ki doğdun idilooobbbb… İyi ki doğdun, iyi ki doğdun, mutlu yıllar sanaaaaaa……. Şak şak şak şakkkkk…. 🙂

Her işe olduğu gibi bu işe başlamam da çooook ama çok hızlı oldu. Harala gürele. Yine ne olduğunu anlamadan kendimi bir maceranın içinde buldum. İyi ki de buldum…Blog da yazı yazarken, paylaşımlar yaparken, kendimi öyle rahat, öyle iyi hissediyorum ki. Bazen bir anne, bazen bir iş kadını, bazen bir ev kadını, bazen bir kitap yorumcusu, bazen de bir moda blogger’ı olabiliyorum. Her halimde sizinle bir şeyler paylaşabilmek, kendimi size anlatabilmek, bazen yol gösterici, bazen dert ortağı bazen de sadece kendim olmak  beni öyle mutlu ediyor ki..

Her sabah ilk iş, site istatistiklerini kontrol ediyorum. Sayfaya gelen her yeni beğeni, yeni abone, yazılarımın okunma oranı, her seferinde karnımda kelebeklerin uçuşmasına ve suratımda kocaman bir gülümsemeye sebep oluyor. Hayatı sizinle paylaşmaktan çok mutlu oluyor ve keyif alıyorum.

Yanımda olduğunuz, beni desteklediğiniz için hepinize sonsuz teşekkürler. Umarım onlarca, yüzlerce değil binlerce, yüz binlerce abonem, takipçim olsun birlikte hayatı, güzellikleri, dertleri, heyecanları, huzuru, her ne varsa paylaşalım.

Sevgiler

idilob.

2 Comments
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!