Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Kampa Gidelim mi Baba?

Bugün bizim evde çok büyük heyecan ve hazırlık var. Nehir ve kankası Açelya babaları ile kampa gidiyorlar…

Geçen sene verilen sözler nihayet bugün tutuluyor. Söz bir kere verildi mi tutulmak zorunda, yapacak bir şey yok. Biz anneler merakla bekliyoruz bakalım bizim şehir çocukları doğada ne yapacak? Nasıl uyuyacaklar, böceklerle nasıl baş edecekler, üşüyecekler mi, sıcaklayacaklar mı, tuvalet meseleleri vs. çok merak içindeyiz.

Ama hepsi bir yana hani ağaç yaşken eğilir ya.. doğayı korumayı öğretmenin en güzel yolu doğanın içinde büyütmek çocuklarımızı. Bu konuda Murat’ın engin tecrübelerine güveniyoruz. Bolu yaylalarında yaptığı kampları, anlattığı izcilik maceralarını test etme zamanı geldi 🙂

Amonyaklar, yara bantları, defans böcek kovucular, 50 faktör güneş koruyucular, deniz ayakkabıları, marşmelovlar, mangallar, sucuklar,abur cuburlar, oltalar, uyku tulumları, çadırlar… daha neler, neler.

Kıskanıyor muyum? Immmmm evet galiba azıcık. Ömür boyu unutamayacakları, akıllarına kazınacak bir macera yaşayacaklar çünkü. Ben de hemen bir anne – kız programı ayarlamayı düşünüyorum.

Bu maceranın kahramanları, Oğuz, Murat, Açelya ve Nehir’e şimdiden iyi eğlenceler. İki günlük, Beş konaklar doğa kampı sonrası gelişmeleri de Pazartesi günü paylaşacağım sizinle. Ayyyyy bakalım bizimkiler, oralarda neler yapacak… Çoookkkk merak ediyorum.

Sevgiler

idilob

E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!