Mutlu Yıllar

Bugün iyisiyle kötüsüyle 2015 yılı geride kalıyor. Kendi adıma 2015’i değerlendirecek olursam zaman zaman ülkem için, işim için ve gelecek için hayatımda hiç olmadığım kadar kaygılandığım anlar oldu ama bunların yanı sıra yaşamıma Kundalini Yoga girdi, kişisel gelişim eğitimleri geldi, çok hoş geldi :),  canımmm diyeceğim yeni dostlar geldi, eski dostlarla bıraktığımız yerden devam etmeye başladık, aile olmanın ne demek olduğunu aramızdaki bağın ne denli kuvvetli olduğunu bir kere daha hissettim, sosyal medya geldi ve en önemlisi de “idilob” geldi.  Yeni, yep yeni bir heyecan, yeni bir keşif, yeni bir macera.

Ümidimizi asla kesmememiz gerektiğini öğrendim, her inişin bir çıkışı olduğunu yaşayarak gördüm. Hayatın 100 metre koşusu değil bir maraton olduğunu bir kere daha anladım.

Bakalım 2016 da bizi ne maceralar, nasıl mucizeler ve muhteşem olaylar bekliyor yaşayarak göreceğiz. Gelen her şey de bir hayır olduğunu hiçbir zaman unutmamak dileğiyle, mutlu, musmutlu, sağlıklı, huzur ve sevgi dolu muhteşem bir yıl diliyorum.

Sevgiler

idilob

image

“Mutlu Yıllar” için 2 yorum

  1. Canım İdil’im;
    2015 yılındaki tüm güzelliklerin alınıp ,2016 yılına kat kat ilave edilmesini, bizlerde katkı sağlamasını;(mutsuzluk ,huzursuzluk, kötülükler amannnn 2015 de kalsın, 2016 ya bulaşmasın)
    yeni yılın ilk gününün mucize habercisi, ofisindeki masanda bulunan orkide dalının açması gibi , kalbindeki ,gönlündeki orkidelerin de 2016 yılında açmasını diliyorum.
    Ailemi seviyorum.

    1. :):):):) ben de ailemi seviyorum… Benim iyi kalpli, komik, yaratıcı sevgi dolu yakışıklı tatlı kocacığımmm…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.