Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Mutlu Yıllar

Bugün iyisiyle kötüsüyle 2015 yılı geride kalıyor. Kendi adıma 2015’i değerlendirecek olursam zaman zaman ülkem için, işim için ve gelecek için hayatımda hiç olmadığım kadar kaygılandığım anlar oldu ama bunların yanı sıra yaşamıma Kundalini Yoga girdi, kişisel gelişim eğitimleri geldi, çok hoş geldi :),  canımmm diyeceğim yeni dostlar geldi, eski dostlarla bıraktığımız yerden devam etmeye başladık, aile olmanın ne demek olduğunu aramızdaki bağın ne denli kuvvetli olduğunu bir kere daha hissettim, sosyal medya geldi ve en önemlisi de “idilob” geldi.  Yeni, yep yeni bir heyecan, yeni bir keşif, yeni bir macera.

Ümidimizi asla kesmememiz gerektiğini öğrendim, her inişin bir çıkışı olduğunu yaşayarak gördüm. Hayatın 100 metre koşusu değil bir maraton olduğunu bir kere daha anladım.

Bakalım 2016 da bizi ne maceralar, nasıl mucizeler ve muhteşem olaylar bekliyor yaşayarak göreceğiz. Gelen her şey de bir hayır olduğunu hiçbir zaman unutmamak dileğiyle, mutlu, musmutlu, sağlıklı, huzur ve sevgi dolu muhteşem bir yıl diliyorum.

Sevgiler

idilob

image

2 Comments
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!