Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Nehir’in doğumuyla başlayan masalsı günler…

Herkese sıcacık bir merhaba,

Nereden başlasam nasıl anlatsam bilemiyorum ama yazdıkça devamı gelir dediler… Doğru demişler yazdıkça geliyormuş… Sitede ne yapacağımı günlerdir düşünüyorum, e ticaret mi yapmalıyım, işle ilgili bir şeyler mi paylaşmalıyım, evlilik, çocuk gelişimi vs. vs. derken fark ettim ki ‘ Ben bu dünyada en çok anne olmayı sevmişim’ Eeeeeee o zaman sitemde ne olmalı; kızım olmalı, ben olmalıyım, yaşadığımız güzellikler bazen de zorluklar olmalı. Ve tabii babamızda olmalı… Hikayemizin esas oğlanı.. Bir de evimizin sultanı anneannemiz var. Ennn başrol oyuncumuz.  Tabİi masallarda da her zaman güzel şeyler olmuyor değil mi??? Bazen cadılar, kötü kraliçeler, üvey  kardeşler filan oluyor.. Bizde de yaramaz sınıf arkadaşları, çok zor sorular soran öğretmenler, modaya uygun giysiler alamayan demode anne,vs. vs.. olacak..

Tabii bu bir başlangıç. Zaman bize ne gösterir, nereye gideriz, bakarsınız sadece hikayelerle kalmaz,bu uçsuz bucaksız dünyada farklı işlere de gireriz.

Ama şunu fark ettim ki, internet dünyasında bebeklerle ilgili, 2-6 yaş çocuklarla ilgili birçok bilgiye ulaşılabiliyor ama 6-16 yaş arası için çok az yardımcı bilgi var. Ama bugüne kadarmış. Bundan sonra bu konuda tecrübeyle sabit muhteşem paylaşımlara başlıyoruz.

Kucak dolusu sevgiler

İdil… yani bundan böyle bilinecek adıyla idilob🙂 İdil’in anne hali…

    E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

    Abone Ol!