Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Neşeli Aile Blogunuzun Penceresinden Size El Sallıyoruz, İçeri Gelsenize!

Neşeli Aile Blogunuzun Penceresinden Size El Sallıyoruz, İçeri Gelsenize!

Yüzlerce blog var orada, evet, siz de bunların onlarcasını takip ediyorsunuz belki de. Ama bu blog farklı. Peki, neden farklı? Laf olsun diye mi? Yoksa gerçekten bir şeyler var mı burada size farklı hissettirecek? Onca takipçisini bu bloga sürekli geri getiren şeyler neler?
Evet, biz farklı olması için uğraşmadık aslında ama idilob.com insanlara sunduğu atmosferiyle gerçekten özel bir fark yarattı galiba. Çünkü bu blog neşeli, samimi, keyifli… ve:
Bu blog size bir şeyler öğretmeye çalışmıyor.
Online dünyada bilge laflarla canınızı sıkmak için değil, aksine webdeki ‘sıkılmışlığınıza’ bir çare olmak için yer alıyor.
İdilob.com’u bir aile blogu olarak konumlandırdım. Yani siz de bir anne ya da baba olabilirsiniz. Liseli veya üniversiteli bir öğrenci de olabilirsiniz. Burada kendinizle ilgili bir şeyler bulacaksınız.
Çünkü biz her telden yazıyoruz; sohbet ediyoruz, yazarken okuyup eğleniyor, iyi vakit geçiriyoruz. Kendi günlük keyif gazetemizi basıyoruz adeta, hep birlikte.

Dostane Muhabbetler, Sıcakkanlı Sohbetler
İdilob’da tattığımız duyguyu size açıklamama izin verin; sanki aile bir araya gelmiş oturmuş, çay keyfinde dertleşiyormuş gibi…
Burada neler bulacaksınız?
Farklı yazarların evimize misafir olmuş komşular gibi kaleme aldıkları keyifli söyleşi tadında yazılar…
Tarfiler…Kitap yorumları, değerlendirmeleri…
Bazen bir yerlerden bulup getirdiğimiz ilginç bilgiler…
Kimi zaman Üstün Dökmen hocadan samimi tavsiyeler, kimi zaman çocuklarımızın sağlığı ve gelişimine yönelik faydalı bilgilerle ipuçları, kimi zaman burçlarla alakalı keyifli sohbetler ve kimi zaman da çok hoşumuza giden ve sizlerle paylaştığımız kitaplarla ilgili değerlendirmeler…
Kısacası burada hayatı bulacaksınız… ama bir tek farkla. Burada hayatın sadece olumlu, güzel, renkli taraflarını yansıtmaya çalışıyor olacağız her zaman. O her zaman her yerde karşılaştığınız, iç karartıcı, sıkıcı, olumsuz yanların es geçiyor olacağız. En azından burada görmezden geliyoruz onları…
Yani amacımız neşemizi paylaşmak ve onu paylaşarak çoğaltmak. Hiç sıkılmayın istiyoruz bu blogda. Günlük koşturmacalarımızın içinde yorulup, bazen boğulup eve, ofisinize ya da her neresiyse rahat ettiğiniz yer oraya geçtiğinizde, bilgisayarınızın tarayıcısına keyifle ve merakla “yeni neler varmış?” diyerek idilob.com yazmanız, sıkıntınızın rahatlamaya ve bir tutam gülümsemeye dönüşmesi tek amacımız.
İşte bu yüzden biz İDİLOB’a Neşeli Aile Blogumuz dedik.
Küçük – büyük, çocuk ve ebeveyn, herkesin kendine göre bir şeyleri bulabileceği ender bloglardan biri olma yolunda içeriklerimizi biriktirdikçe, dostlarımızı da artırıyor, sayfalarımızı ve satırlarımızı daha geniş kitlelerle paylaşıyoruz. Ve sayımızın her geçen gün arttığını görmenin mutluluğunu iliklerimize kadar hissediyoruz. Bu mutluluğun yüzümüze yansıttığı tebessümle birlikte enerjimiz de artıyor ve işte sizlere daha da keyifli paylaşımlar sunabilmenin coşkusuna dönüşüyor.
Bize kattığınız gülümsemeyi sizin de yüzlerinize yansıtabiliyorsak ne mutlu bana, bize, hepimize… Haydi gelin, siz de bu ailenin bir parçası olun. Sadece okumayın, yorum yapın, paylaşın ve hatta katkıda bulunun. Kapımız size de tüm ailenize de sonuna kadar açık. Görüşmek üzere… 🙂

idilob

20 Comments
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!