Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Seda Özlem Eğitim ve Danışmanlık

Bazı çocuklar çok şanslı. Bence bunlardan biri de sevgili kızım Nehir. Neden mi şanslı ?Ana okulundayken tanıştığımız, sonra ailemizden olan,bu aralar çalışma saatlerimin uzunluğundan ötürü pek fazla görüşemediğim ama kalbimde hep özel bir yeri olan “SEDA ÖZLEM” yüzünden. Seda’nın Nehir’e katkısı çoktur. Verdiği mental aritmetik ve hızlı okuma eğitimleri sayesinde kızımın analitik zekasının ne kadar geliştiğini bizzat deneyimledim. Şu anda yeni açtığı merkezde, bir çok çocuğa daha rehber olacağından, yol göstereceğinden, destek olacağından eminim.Eğer çocuğunuzun dikkat bozukluğu, hiperaktivite gibi sorunları varsa yada derslerine biraz daha destek olmak istiyorsanız doğru adres ” Seda Özlem Eğitim ve Danışmanlık” Şu anda yalnızca Antalya’da ama belki daha sonra yurt çapında şubeleri olur 🙂

İşte Seda’nın merkezi ile ilgili kısa bir bilgilendirme:

sevgiler

idilob

Seda Özlem Eğitim Danışmanlığı
Fener Mah. Tekelioğlu cad. T. Çimen Sitesi B. Blok k:2 d:4 Muratpaşa-Antalya
tel: 0242 606 02 46

DİKKAT EKSİKLİĞİ ARTIK BİR ÇİLE OLMAK ZORUNDA DEĞİL!!!
SİZE CİDDİ VE UYGULANABİLİR ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.
. Çocuğuma bir türlü ödev yaptıramıyorum !
. Evde kardeşleri ile hep kavga ediyor !
. Okulda arkadaş edinemiyor!
. Sınıfta dersi dinlemiyor!
. Öğretmeni hep dikkatsizliğini şikayet ediyor!
. Arkadaşları ile oyun oynayamıyor !
. Zeki olmasına rağmen testlerde bir türlü dikkatini toplayamıyor, bildiği soruları kaçırıyor.
. Çizgi film seyrederken saatlerce kıpırdamadan duruyor ama başka zaman bir türlü yerinde duramıyor .
. Çok dağınık , bir türlü planlı olamıyor!

Belki de çocuğunuzda dikkat eksikliği ve hiperaktivite vardır.
Dikkat eksikliği ve hiperaktivite tedavi edilebilir!

NASA çalışmalarına dayanan , DİKKAT EKSİKLİĞİ VE HİPERAKTİVİTE sorunu olan bireylere yardım için geliştirilen sistem , dikkat eksikliğine çözüm konusunda dünya lideridir.
Play attention günümüzde Amerika da ve birçok Avrupa ülkesinde kliniklerde , özel hastanelerde kullanılan en son teknoloji ürünü NASA Patent Konseyi onaylı , Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite ilaçsız eğitimsel programdır.
Sistemin başarısı bilimsel araştırmalarla kanıtlanmış olup Amerikan Hava ve Uzay Kurumu NASA da astronatların , olimpiyat takımlarında sporcuların ,Hava Kuvvetlerinde pilotların dikkat seviyelerini arttırmak için kullanılmaktadır. Play Attention sistemi ,dikkat ve odaklanma ile ilgili beyin dalgalarını okuyan yüksek teknolojili kola takılan bir cihaz ve bu cihaz gönderdiği sinyallere göre çalışan eğitici bilgisayar oyunlarından oluşur. Play attention ile çocuklar klavye , fare veya joystick olmadan sadece düşünceleri ile oyun oynamaya bayılıyorlar . Hem eğleniyorlar hem de dikkatlerini toplamayı öğreniyorlar. Play Attention ,Dünya da ki tüm diğer dikkat ve hafıza eğitim sistemlerinden daha fazla sayıda ve daha uzun zamandır kullanılmaktadır.
Kurumumuzda test ve ilk uygulamadan ücret alınmamaktadır.

    E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

    Abone Ol!