Reklam VerBurada rekalamım görünsün istiyorum.

Ters Yüz / Inside Out

Ters Yüz/Inside Out

En iyi animasyon filmi dalında oscar alan Ters Yüz yani orjinal adıyla Inside Out‘u seyretmişmiydiniz bilmiyorum ama eğer seyretmediyseniz mutlaka seyretmenizi öneririm.

Filmin kısaca Özeti:
Babasının yeni işi nedeniyle Amerika’nın orta kesiminden San Francisco’ya taşınan Riley (seslendiren Kaitlyn Dias), yeni ortamına uyum sağlamakta güçlük çekmektedir. Hepimiz gibi davranışları, duygularından etkilenen Riley’nin beynindeki duygu merkezinde yaşayan Neşe, Öfke, Korku, Tiksinti ve Üzüntü,

genç kızın hareketlerinde büyük pay sahibidir. Yeni yaşamındaki çalkantılar duygu merkezinde bir krize neden olmuştur. Neşe, olaylara olumlu yanından bakmaya çalışsa da diğer duygular yeni şehir, okul ve yaşama karşı farklı reaksiyonlar gösterir.

Film bize duygularımızın özellikle pozitif düşünce gücünün önemini öyle güzel anlatıyor ki. Hem küçüklerin, hem de büyüklerin seyretmesi gereken harika bir film, “Ters Yüz”. Pozitif düşünmenin, olaylara iyi yönden bakmanın iyileştirici ve yapıcı gücünü bir kere daha hatırlamak istiyorsanız, filmin dvd sini alıp, izlemenizi kesinlikle öneririm.

idilob

One Comment
E-posta Bildirimi Almak için Kayıt Olun

Abone Ol!